Metin2RoFast2010
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoFast2010

Metin2RoFast
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareSite-ul AlexMetint2Cool

 

 bancuri bula

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




bancuri bula Empty
MesajSubiect: bancuri bula   bancuri bula Icon_minitimeMar Iul 13, 2010 2:01 pm

La ora de gramatica, se analizeaza propozitia "Iata, vaca are coada".
Cum analizeaza Bula:
- Iata este subiect pentru ca este scris cu litera mare si este inceput de propozitie. Vaca este atribut pentru ca asa ii zice mama fiicei ei. Are este conjunctie pentru ca leaga cuvantul vaca de coada. Coada este predicat pentru ca se misca.



Un tip statea necajit pe un scaun la bar. Vine prietenul lui si il intreaba: - Ce s-a intamplat cu tine de esti asa distrus? - Iti amintesti de fata aia superba de care ti-am povestit data trecuta? Tipa nou angajata la firma? - Da, da. - Cea pe care numai trebuie sa o privesc si am o erectie puternica. - Si ce s-a intamplat? - Pai mi-am luat inima in dinti si am rugat-o sa iesim seara la o cina in oras si la ora 8 trebuia sa o iau de acasa. - Si, si ?? - Pai ca sa n-o sperii din prima seara mi-am legat p..a de picior si asa am plecat la ea acasa. Am sunat la usa si a aparut intr-o rochie mini mini cu un decolteu imens. - Si ce s-a intimplat? - I-am tras un picior in gura........








Intors din luna de miere, Bula are un necaz: tanara lui sotioara se simte rau. Dupa un minutios consult, medicul diagnosticheaza: - Domnule Bula, sotia dv. e atinsa la plamani...
- Ma flatati, domnule doctor! raspunse mandru Bula.




Un sef ajunge la birou dimineata cu fermoarul de la pantaloni desfacut. Secretara, nestiind cum sa-l puna in tema direct, il abordeaza:
- Sefule azi dimineata, cand ai plecat de acasa, ai inchis usa de la garaj?
Fraza nu a avut darul sa-l lumineze asa ca tipul a intrat in birou un pic nedumerit. Se aseaza el la birou, incepe sa-si vada de treaba si vede prohabul desfacut. In momentul respectiv are o revelatie referitor la spusele secretarei asa ca se gandeste sa o necajeasca un pic. O cheama in birou sa-i aduca o cafea si o intreaba:
- Cand ai vazut usa de la garaj deschisa mi-ai vazut si Jaguarul? Secretara, zambind un moment raspunde:
- Nu, sefule. Tot ce am vazut era un Mini cu doua cauciucuri desumflate
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




bancuri bula Empty
MesajSubiect: Zz3zZy   bancuri bula Icon_minitimeMar Iul 13, 2010 7:44 pm

lol Smile)))))
Sus In jos
KnF-mOd^sTyLe|R@!K0N
Administrator
Administrator



Mesaje : 91
Puncte de reputatie : 1861
Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 29

bancuri bula Empty
MesajSubiect: Re: bancuri bula   bancuri bula Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:57 am

lol!
Sus In jos
https://metin2rofast2010.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




bancuri bula Empty
MesajSubiect: Re: bancuri bula   bancuri bula Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 3:35 am

asteaa cu bula is vechi dar sun si cele mai amuzante Smile)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




bancuri bula Empty
MesajSubiect: Re: bancuri bula   bancuri bula Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 10:27 pm

gg
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




bancuri bula Empty
MesajSubiect: Re: bancuri bula   bancuri bula Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 3:21 pm

dute ba ce bancuri tare: )))))0
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




bancuri bula Empty
MesajSubiect: Re: bancuri bula   bancuri bula Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 7:52 pm

bancuri bula Lol bancuri bula Lol bancuri bula Lol bancuri bula Lol bancuri bula Lol
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




bancuri bula Empty
MesajSubiect: Re: bancuri bula   bancuri bula Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 pm

de acum numai scrieti 2 cuvinte vreau mai multe ca stiu ca vreti sa faketi mesaje dar nu asa
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




bancuri bula Empty
MesajSubiect: Re: bancuri bula   bancuri bula Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:05 pm

lol bravo mega tare bancuri bula Lol bancuri bula Lol bancuri bula Lol bancuri bula Lol bancuri bula Lol bancuri bula Lol bancuri bula Lol bancuri bula Lol bancuri bula Lol bancuri bula Lol bancuri bula Lol
Sus In jos
Continut sponsorizat





bancuri bula Empty
MesajSubiect: Re: bancuri bula   bancuri bula Icon_minitime

Sus In jos
 
bancuri bula
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoFast2010 :: Lumea distractiei :: Amuzament-
Mergi direct la: